Kavárna & cukrárna ZEOS Kdyně

   

Kde nás najdete?

Naše KAVÁRNA & CUKRÁRNA ZEOS se nachází na atraktivním místě přímo v centru náměstí města Kdyně.
Máme pro Vás příjemné posezení celoročně nejen uvnitř, ale disponujeme i terasou před cukrárnou.
Tak zde najdete od jara do podzimu skvělé odpočinutí u kávy, čaje nebo jiných nápojů vždy s něčím dobrým k tomu. Díky naší milé obsluze dostanete ke všemu dobrému i příjemně prožitý čas.
Nabídneme Vám tradiční české zákusky, zmrzlinu a zmrzlinové poháry, chlebíčky, saláty a další výborné a vždy čerstvé cukrovinky a lahůdky.

   
   

Od A - Z ... aneb: u nás můžete i slavit!

U nás je možné si zajistit pořádání menších akcí pro uzavřenou společnost. Jako je třeba narozeninová oslava, svatební raut, sraz třídy nebo jiné společenské události do 20-25 lidí. Samozřejmostí je zajištění kompletního občerstvení, které sami vyrábíme, a tak máte jistotu, že vše, co si objednáte dostanete nejen čerstvé, ale v přesně požadovaném množství na kterém se domluvíme.

To není všechno!

Chceme podpořit i umělce, malíře, fotografy nebo jiné aktivity tohoto druhu. Proto nabízíme možnost se domluvit na výstavě v naší cukrárně, kde pro tyto účely máme opravdu zajímavé prostory jak vnitřní, tak i možnost vystavovat ve výloze za sklem.
Prostory cukrárny a i výloh jsou opravdu zajímavé, výloha je prostorná a krytá markýzou, a tak se tím minimalizuje dopad slunečních paprsků na vystavená díla a tím se zabrání i jejich znehodnocení. Vaši výstavu může doprovázet i vernisáž s občerstvením a příjemným posezením, kterou pro vás kompletně zajistíme.

   
   

A co dál?

Hledáte někoho, kdo Vám vyrobí skvělý dort na Vaši oslavu, svatbu nebo jinou událost? Chcete pestrý a chutný raut? To není problém! Nabídneme Vám vyrobení dortů podle přání, kompletní raut, který se skládá z obložených salámových, sýrových, nebo masových mís, salátů, chlebíčků, slaných rolád nebo slaných dortů. Připravíme Vám vše podle Vašich představ.

Je něco, co jste jinde nenašli? Tak to zkuste u nás! Jistě najdeme způsob a možnosti, jak Vám vyjít vstříc!

Těšíme se na vás. Váš team cukrárny a kavárny ZEOS

   

Chcete si objednat? 

Máte již termín a chtěli byste si u nás objednat rezervaci? Chcete se zeptat? Rádi byste si vytvořili objednávku na dort nebo další občerstvení?
Využijte náš kontaktní formulář a napište nám. Jakmile Vaši zprávu zpracujeme, ozveme se Vám a na všem se domluvíme.