Výrobna ZEOS Kdyně

   

Výrobna ZEOS se může pochlubit skvělým zázemím a díky tomu si většinu jídel z lahůdkářství připravujeme sami. Také veškeré dorty jsou naší vlastnoruční výrobou, do které se snažíme dávat osobitost, jedinečnost, a hlavně skvělé chutě.
Na chutích nám samozřejmě záleží nejvíce u všech cukrářských a lahůdkářských potravin. Dáváme důraz na čerstvost, kvalitu a rozmanitost všech potravin.

Za výrobou slaných i sladkých jídel, cateringem a ostatních jídel stojí Míša Trumpešová, která pro vás chystá vše s velkým nadšením .

   
   

Dorty – vyrábíme jak sladké, tak slané podle Vašeho přání. Buďto Vám dáme vybrat z naší stálé nabídky, nebo si Vy sami přijdete s nápadem na originálně nazdobený dort. Vyjdeme Vám vstříc téměř ve všem.
Dortové náplně se samozřejmě odvíjí také od Vašeho přání. Nabízíme od jemných jogurtových krémů až po slané pikantní příchutě v podstatě jakékoliv náplně a záleží jen na Vašem výběru a chuti. 

   
   

Catering a rauty - pro jakékoliv příležitosti Vašich oslav nabízíme výrobu salámových, sýrových, masových mís. Chlebíčky, saláty, ale i jednohubky.
Masové rolády, řízečky, sekanou, sýrové pochoutky, zeleninové mísy. Tlačenku i zabijačkové pochoutky, jako i různé druhy aspiků.

Stejně tak máme pestrou nabídku ze sladkého cateringu. Poháry, Tiramisu, zákusky, koláče, koláčky, mini zákusky. Ovocné obložené mísy nebo ovocné saláty.

   
   

Zaměřujeme se také na dietní potraviny, nebo na lidi s různými alergiemi.
Bezlepkové a bezlaktózové potraviny, Low Carb a další.

Tyto výrobky vyrábíme v omezeném množství, nebo na objednávku, proto nejsou v naší stálé nabídce. 

   

Více fotografií a ukázek z naší výroby najdete na našich FB a IG stránkách, kam vše pravidelně přidáváme